Ar žinai, kaip tu mokaisi ir priimi informaciją?

Atlik testą ir sužinok

Koks tavo mokymosi būdas

Ar žinai, kad būna trijų tipų žmonės pagal savo mokymosi būdą: VIZUALAI, AUDIALAI, KINESTETAI?

Vizualai

Tai žmonės, kurie geriausiai įsimena informaciją ją pamatę vizualiai. Jie geriausiai mokosi stebėdami. Vizualai geriausiai priima informaciją žiūrėdami iliustracijas, schemas, prezentacijas ar kitokią vaizdinę medžiagą.

Audialai

Šio mokymosi būdo žmonės labai gerai įsidėmi išgirstą informaciją. Jie geriausiai mokosi klausydami. Audialai yra linkę pasitarti su ekspertu ar konsultantu prieš atlikdami užduotį. Jie labai gerai atsimena tai, ką girdėjo.

Kinestetai

Tokiems žmonėms labai svarbu viską išbandyti patiems ir tada įsiminti informaciją. Jie geriausiai mokosi per fizinius potyrius ir savarankišką praktiką. Kinestetai beveiki niekada neskaito instrukcijų prieš atlikdami užduotis.

VAK asmenybių testas yra pats paprasčiausias ir praktiškas įrankis, kuris padės nustatyti kuris mokymosi būdas tau tinka labiausiai. Kiekvienas iš mūsų turi savo būdą mokytis, gauti, priimti ir apdoroti informaciją. Atlikus testą išsiaiškinsi, koks tavo asmenybės tipas dominuoja priimant informaciją.

Šis testas padės tau atrasti efektyviausią mokymosi būdą, kuriuo pasinaudojus galėsi greičiau pasiekti užsibrėžtus asmeninius ar verslo tikslus.

Galbūt pastebėsi, kad skirtingoms užduotims atlikti tinka skirtingi mokymosi būdai. Atsimink, tobulo ir universalaus būdo nėra!