PADĖSIME JŪSŲ VERSLUI AUGTI

Labiausiai rizikuojate tada, kada nusprendžiate nedaryti nieko”,

Bradley J Sugars, ActionCOACH įkūrėjas.

SUSIPAŽINKITE SU JŪSŲ KOMANDA

Mes padedame aktyviems, energingiems, versliems žmonėms padidinti savo verslų pelningumą ir veiklos efektyvumą.

Būdami Jūsų treneriais, padedame Jums pasiekti daugiau, naudojant strategijas, įrankius ir metodikas, kurios buvo išbandytos ir tobulintos visame pasaulyje, padedant dešimtims tūkstančių verslų per paskutiniuosius tris dešimtmečius. Laikome Jus atskaitingais už rezultatus ir, kaip sporto treneriai, treniruojame Jus tol, kol pradėsite dirbti optimaliausiu ir efektyviausiu būdu.

Brad Sugars

ActionCOACH įkūrėjas

Brad yra „ActionCOACH“ įkūrėjas, pirmininkas ir prezidentas. Jis nustatė ActionCOACH vizijos ir strategijos kryptį visame pasaulyje. Jis taip pat yra atsakingas už įmonės kultūrą – įtraukdamas ir įkvėpdamas visą ActionCOACH komandą gyventi ir laikytis mūsų 14 kultūros punktų – gairių, kurios padeda išskirti ActionCOACH kaip verslų bendruomenę ir iš tikrųjų paverčia ją pirmaujančia verslo treniravimo / koučingo įmone pasaulyje.

Mindaugas Juodaitis

Sertifikuotas ActionCOACH treneris

Mindaugas jau virš 20 metų dirba su interneto projektais ir rinkodara. Virš 11 metų su WEB Partners komanda kuria rezultatus generuojančias strategijas internete, diegia automatizuotas rinkodaros sistemas ir CRM. "Džiaugsiuosi galėdamas dalintis savo patirtimi ir žiniomis bei padėti kitiems sukurti pelną nešantį verslą."

Share on LinkedInShare on Instagram

Ilma Singh

Sertifikuota ActionCOACH trenerė

Ilmos misija - suteikti verslo savininkams reikalingas žinias, įrankius ir palaikymą, kad jie galėtų stabiliai auginti savo verslus ir realizuoti visą savo potencialą. llma nuolat dalinasi įgyta patirtimi tarptautinėse įmonėse nuo startuolių iki multimilijardinių korporacijų. O svarbiausia padeda verslininkams sistemingai formuluoti tikslus ir efektyviai juos įgyvendinti.

Lina Glemžaitė Griciuvienė

Sertifikuota ActionCOACH trenerė

Linos siekis - kiekvienam Baltijos šalių verslininkui suteikti galimybę naudotis pasaulyje patikrinta verslo įrankių sistema, kuri padeda verslui augti, suteikdama daugiau laiko, daugiau pinigų, daugiau galimybių turėti geresnį gyvenimą: "Suteikti meškeres ir išmokyti žvejoti."

Ermeta Mackevičienė

Sertifikuota ActionCOACH trenerė

Remiantis savo didesne nei 20-ies metų verslo patirtimi, Ermeta greitai pastebi savo klientų stipriąsias puses, padeda jas auginti ir skatinti. Pasak Ermetos - didžiausia patirtis ateina iš nebijojimo suklysti ir mokymosi iš savo klaidų. Būdama šalia savo klientų, ji paskatina juos drąsiai eiti pirmyn.

Tavo vieta komandoje