7 GARANTIJOS PUNKTAI

1. Garantuojame, kad pasieksite rezultatų per 17 savaičių nuo bendradarbiavimo su „ActionCOACH“ pradžios arba "ActionCOACH" mokymai jums nieko nekainuos.

Mūsų koučingo programos buvo išbandytos ir pasitvirtinusios visame pasaulyje, todėl su dirbdami su ActionCOACH komanda tikrai sulauksite rezultatų. Jei būsite sąžiningai atlikę savo darbą, visas užduotis ir dalyvavę visose treniruočių sesijose bei rekomenduojamuose seminaruose, bet vis tiek būsite patenkinti arba nematysite norimų rezultatų, mes tęsime Jūsų mokymus nemokanai tol, kol gausite realius rezultatus.


2. Garantuojame, kad papasakosime tiesą apie jus ir jūsų verslą, kad ir kaip tai būtų nepatogu, mes sąžiningai įvertinsime jūsų verslą ir įvardinsime pakeitimus, kuriuos turite atlikti.

Prisijungę prie ActionCOACH bendruomenės, turėsite asmeninį verslo mentorių, kuris padės jums ir jūsų verslui tapti sėkmingam. Su sąlyga, kad būsite atsakingi už viską, ką sakote ir ką darote, jūsų verslas gaus reikiamą postūmį tam, kad galėtumėte pasiekti norimų rezultatų.


3. Mes garantuojame jums „verslo re-edukaciją“ apie tai, kaip iš tikrųjų veikia jūsų verslas ir kaip sėkmingai plėsti įmonę, taip pat kaip pritaikyti savo naujas žinias bet kurioje verslo situacijoje.

ActionCOACH komanda padės jums sukurti patikrintas sistemas ir strategijas, kurios leis jums gauti daugiau pelno, turėti daugiau laiko ir turėti geresnę komandą. Būsite savo verslo „vairuotoju“, turėdami „žemėlapį“ ir „licenciją“, kad galėtumėte nukeliauti visur, kur norėsite.


4. Mes garantuojame visišką konfidencialumą.

Mūsų bendruomenės tarpusavio santykiai yra pagrįsti pasitikėjimu ir supratimu apie sąžiningą verslą. Mes garantuojame mūsų bendro darbo su jūsų verslu privatumą ir duomenų apie kūriamas strategijas konfidencialumą.


5. Garantuojame asmeninį požiūrį į jūsų verslą.

Kiekvienas verslas yra unikalus. Pasinaudoję didžiule mūsų pačių verslo vystymo patirtimi, mes garantuojame, kad kiekvienam iš jūsų bus parinktos tinkamiausios programos ir metodikos. Siekdami pateisinti jūsų verslo lūkesčius ir mes kartu pasieksime norimų rezultatų.


6. Garantuojame, kad pritaikysime sistemas ir metodikas, kurios padidins jūsų pelną.

Turėsite visišką ir išskirtinę prieigą prie daugiau nei 3500 strategijų ir taktikų, sudarančių visą mūsų patentuotą verslo koučingo sistemą, taip pat įvarius metodinius būdus, kaip sėkmingai kurti ir vystyti savo verslą.


7. Suteikiame garantiją, kad parodysime kaip sukurti komercinę, pelningą įmonę, kuri sėkmingai veiks be jūsų kasdienio įsitraukimo.

Net jei esate savininkas, kuris myli savo verslą ir mėgsta dirbti savo versle kiekvieną dieną, ActionCOACH komanda parodys jums, kaip sukurti įmonę, kuri sėkmingai veiks nepriklausomai nuo to, ar pasirodysite darbe kiekvieną dieną, ar ne. Jūs išmoksite pritaikyti sėkmingo verslo strategijas ir metodikas, bei būti nuolat pranašesniais savo verslo srityje.