ActionCOACH yra Nr. 1 pasaulyje
verslo koučingo kompanija

Jeigu aš leisčiau žmonėms likti vidutinybėmis - tuomet aš deklaruočiau, kad noriu įmonės, kuri yra tik vidutiniška. Visi kas mane pažįsta pasakytų, jog tai yra visiška priešingybė mano asmenybei”,
Bradley J Sugars, ActionCOACH įkūrėjas

ActionCOACH istorija

Verslo treniravimo koncepija, tokia kokia yra plačiai žinoma šiandien, buvo pradėta ActionCOACH įkūrėjo Brad Sugars 1993 metais.

Praėjus apie 30 metų, visa tai pradėjusi bendrovė vis dar yra rinkos lyderė. Negana to, jokia kita franšizė "verslo treniravimo" kategorijoje, nepasiekia nei 10% ActionCOACH generuojamos apyvartos.

Nuo kuklios vieno žmogaus pradžios iki multi-milijoninės įmonės, ActionCOACH ir toliau sparčiai keliauja pirmyn ir yra "verslo treniravimo" industrijos inovatyviausia kompanija pasaulyje.

Misija ir vizija

ActionCOACH komanda - pasišventę, pozityvūs ir sėkmingi žmonės, kurie visada siekia išlikti teisingi ir sąžiningi.

Dirbdami vadovaujamės “14 Kultūros Punktų” sistema taip, kad užtikrintume, jog kiekvienas žmogus, kuris susitinka su ActionCOACH komanda, jaustųsi gavęs naudą ir pasiektų asmeninius bei verslo tikslus.

Mūsų misija yra
Lietuvos gerovė per verslo re-edukaciją”.

Mūsų tikslas, kad kiekvienas verslas turėtų verslo trenerį.

Perskaitykite mūsų 14 kultūros punktų

Pasaulio gerovė
per verslo re-edukaciją

Apie ActionCOACH

ActionCOACH komanda - pasišventę, pozityvūs ir sėkmingi žmonės, kurie visada siekia išlikti teisingi ir sąžiningi. Dirbdami vadovaujamės “14 Kultūros Punktų” sistema taip, kad užtikrintume, jog kiekvienas žmogus, kuris susitinka su ActionCOACH komanda, jaustųsi gavęs naudą ir pasiektų asmeninius bei verslo tikslus, kuriuos nori pasiekti.

Vykdydami savo veiklą, mes sujungiame edukaciją ir pramogas. Mokome ir patys mokomės, visada kurdami smagią aplinką, kurioje gera. Edukuojame savo klientus naudodami pasaulinio lygio marketingo ir verslo vystymo technikas, audio-vizualines priemones, kitas technologijas ir verslo knygas, praktinius užsiėmimus ir seminarus.

Mūsų produktai ir paslaugos yra aukščiausios klasės, turi gerą kokybės ir kainos santykį. Mokymuose naudojame naujausias ir efektyviausias treniravimo metodologijas, kuriančias didžiausią vertę klientui.

ActionCOACH klientai, nepriklausomai nuo verslo dydžio (nuo labai mažo iki didelio), nori, kad mes padėtume jiems siekti savo tikslų ir yra pasiruošę priimti abipusį įsipareigojimą sau ir ActionCOACH. Jie žvelgia į priekį, nusiteikę mokytis, augti ir yra pasiruošę dirbti komandoje, tapti šios organizacijos dalimi.

Priimdami sprendimą ar dirbti kartu, didžiausią dėmesį telkiame kliento nusiteikimui (noriu, galiu, darau), o ne verslo dydžiui. Bendradarbiaujant, prioritetu laikome santykius ir žmogų, rekomenduojame praktiškiausias ir lengviausiai pritaikomas augimo strategijas ir tikime, kad įmonę turi valdyti sistemos. Mes nedaugžodžiaudami grąžiname žmonėms pasitikėjimą, laisvę per jų verslo vystymą.