Privatumo ir slapukų politika

ActionCOACH.lt Privatumo politikaUAB „ActionCOACH Lithuania“, juridinio asmens kodas 306162282, registruotosios buveinės adresas: V. Krėvės pr. 26A-2, LT-50412 Kaunas, el. p. info@actioncoach.lt, (toliau – mes arba Duomenų valdytojas) tvarko jūsų asmens duomenis, kai naudojatės mūsų paslaugomis.

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) aprašome ir paaiškiname, kaip renkami ir toliau tvarkomi jūsų asmens duomenys, kai naudojatės svetaine www.actioncoach.lt (toliau – Interneto svetainė).

KOKIŲ PRINCIPŲ LAIKOMĖS?

 • Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes:laikysimės galiojančių ir taikomų teisės aktų, tame tarpe ir BDAR, reikalavimų;tvarkysime Jūsų asmens duomenis teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu;rinksime Jūsų asmens duomenis nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkysime su tais tikslais nesuderinamu būdu, išskyrus tiek, kiek tai leidžia teisės aktai;imsimės visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs ar išsamūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištaisomi, papildomi, sustabdomas jų tvarkymas arba sunaikinami;laikysime juos tokia forma, kad Jūsų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi;neteiksime asmens duomenų tretiesiems asmenims ir nepaviešinsime jų, išskyrus atvejus, nurodytus Privatumo politikoje ar taikytinuose teisės aktuose;užtikrinsime, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo.


KOKIAIS TIKSLAIS MES TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 • Jūsų asmens duomenis mes tvarkysime šiais tikslais:siekdami tobulinti Svetainę, pasiūlyti Jums geresnes ir Jums pritaikytas paslaugas;gavę Jūsų sutikimą – siekdami pateikti Jums pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių asmenų ir partnerių prekes ir (ar) paslaugas;kitais tikslais, kai Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja tvarkyti teisės aktai arba egzistuoja teisėtas interesas.


KAIP MES RENKAME JŪSŲ DUOMENIS?

 • Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis gautus šiais būdais:Kai Jūs asmens duomenis pateikiate mums.
 • Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją, naudodamiesi Svetaine lankydamiesi mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose, parašydami mums ar bendraudami su mūsų komanda, pateikdami savo nusiskundimus ir (ar) užklausas, komentarus, ar kt. Informuojame, jog Jums susisiekus su mumis raštu ar el. paštu – išsaugosime susirašinėjimo duomenis.Kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine ir (ar) mūsų paskyromis socialiniuose tinkluose. Kai Jūs naudojatės mūsų Svetaine ir (ar) lankotės mūsų paskyrose socialiniuose tinkluose, tam tikra informacija (pvz., interneto adresas (IP), naudojamos internetinės naršyklės tipas, amžius, apsilankymų skaičius, peržiūrėti interneto puslapiai, laikas, praleistas interneto Svetainėje, internetinis šaltinis, iš kurio Jūs atėjote, informacija apie naudojamą įrenginį, kalba, šalis, interneto tiekėjas ir pan.) yra renkama automatiškai;Kai Jūsų asmens duomenis gauname iš kitų asmenų teisės aktų ir (ar) šios Privatumo politikos nustatyta tvarka.


KAIP MES RENKAME IR TVARKOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 • Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis gautus šiais būdais:kai Jūs juos pateikiate mums (pvz.,Jūs parašote mums);kai Jūs naudojatės Svetaine ir (ar) mūsų paskyromis (pvz., IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys, informacija apie per socialinius tinklus nukreiptus prenumeratorius, unikalus ID ir kt.);kai Jūsų asmens duomenis teisės aktų nustatyta tvarka gauname iš kitų asmenų.
 • Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir kitą informaciją naudodamiesi Svetaine ir (ar) mūsų paskyromis, registruodamiesi, parašydami mums ar bendraudami su mūsų klientų aptarnavimo komanda, pateikdami savo nusiskundimus mūsų teikiamų paslaugų ar kt. Jums susisiekus su mumis raštu ar el. paštu, išsaugosime susirašinėjimo duomenis.
 • Jūsų pačių mums pateikiama informacija gali apimti Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės (pvz., fiksuojant nusiskundimo aplinkybes) turinį.
 • Kai Jūs naudojate Svetaine ir (ar) mūsų paskyromis, tam tikra neasmeninė informacija (pvz., IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys, informacija apie per socialinius tinklus nukreiptus prenumeratorius, unikalus ID ir pan.) yra renkama automatiškai. Ši informacija yra naudojama tobulinant Svetainės turinį, funkcionalumą ir patrauklumą.
 • Mes galime apjungti iš Jūsų gautus asmens duomenis su duomenimis, mūsų pačių surinktais iš kitų viešų ar prieinamų šaltinių. Pavyzdžiui, Jūsų pateiktus asmens duomenis mes galime sujungti su duomenimis, gautais naudojant Svetainės slapukus, duomenimis, surinktais Jums teikiant paslaugas, ar su iš trečiųjų asmenų teisėtai gautais duomenimis. Įgyvendindamas savo teises, Jūs visuomet galėsite reikalauti ištaisyti klaidingus asmens duomenis.


AR MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS TIESIOGINĖJE RINKODAROJE?

 • Gavę Jūsų sutikimą mes galime naudoti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tam, kad pateiktume Jums naujienlaiškius, pasiūlymus ir informaciją apie mūsų, su mumis susijusių asmenų ir partnerių paslaugas ir (ar) prekes, kurie, mūsų nuomone, galėtų Jus dominti. Vis dėlto, Jūsų asmens duomenis šiam tikslui naudosime tik Jums papildomai su tuo sutikus.


KAIP MES NAUDOJAME SLAPUKUS?

 • Mes renkame informaciją apie Jus naudodami slapukus (angl. cookies) ir panašias technologijas. Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio standųjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus Svetainėje, išsaugoti asmens naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, pagreitina Svetainėje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką Svetainės aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.
 • Slapukais mes galime rinkti šią informaciją: IP adresas, naudojamos internetinės naršyklės tipas, apsilankymų Svetainėje skaičius, peržiūrėti Svetainės puslapiai, laikas, praleistas Svetainėje, demografiniai duomenys ir, jei atvykote į Svetainę iš trečiosios šalies tinklalapio – puslapio URL nuoroda.
 • Slapukais gaunamą informaciją mes naudojame šiais tikslais:kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą (pvz., kad Jūs galėtumėte naudotis Svetainės įasmeninimu);kad galėtume Svetainę tobulinti ir vystyti taip, kad ji dar geriau atitiktų Jūsų poreikius;paslaugų plėtrai ir naudojimosi Svetaine analizei;tiksliniam rinkodaros orientavimui.
 • Mes galime, nepažeisdami teisės aktų, apjungti informaciją, gautą naudojant slapukus, su informacija, gauta apie Jus kitomis priemonėmis (pvz., informacija apie naudojimąsi Svetaine apjungti su Jūsų pateiktais asmens duomenimis).
 • Svetainėje gali būti naudojami tokie slapukai:
 • techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini Svetainės veikimui;
 • funkciniai slapukai – tai slapukai, kurie nors ir nėra būtini Svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį;
 • analitiniai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai;
 • tiksliniai arba reklaminiai slapukai – tai slapukai, kurie naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą informacija, kuri galėtų Jus sudominti;
 • socialinių tinklų slapukai – tai slapukai, kurie būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti Svetainės informaciją.

Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti šiais būdais:

 • neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų;
 • Svetainėje pateiktoje nuorodoje (juostelėje) apie slapukus paspaudę žymą „Sutinku“;
 • Jūs gali bet kuriuo metu atšaukti mums duotą leidimą naudoti slapukus. Tai padaryti Jūs galite pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus taip, jog ji nepriimtų slapukų. Kaip tai padaryti priklauso nuo Jūsų naudojamos operacinės sistemos ir interneto naršyklės. Išsamią informaciją apie slapukus, jų naudojimą, atsisakymo galimybes rasite adresu http://AllAboutCookies.org arba http://google.com/privacy_ads.html.
 • Kai kuriais atvejais, ypač techninių ir funkcinių slapukų išjungimas, nesutikimas su slapukais ar jų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų Svetainės funkcijų veikimą, blokuoti prieigą prie Svetainės.KAM MES TEIKIAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 • Mes garantuojame, kad Jūsų asmens duomenys nebus parduodami, teikiami ar kitaip be teisėto pagrindo perduodami tretiesiems asmenims, taip pat naudojami kitiems tikslams, nei jie buvo surinkti. Mes neperduosime Jūsų asmens duomenų niekaip kitaip, kaip tik vadovaudamiesi šia Privatumo politika ar taikytinais teisės aktais. Tačiau mes pasiliekame teisę pateikti informaciją apie Jus, jei privalėtumėme tai padaryti įstatymų numatyta tvarka arba jei to mūsų pareikalautų teisėtai veikiančios teisėsaugos institucijos ar baudžiamąjį persekiojimą vykdančios institucijos.
 • Mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis įmonėms, padedančioms mums vykdyti veiklą, taip pat tiesioginę rinkodarą. Iš tokių partnerių mes reikalaujame, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tik pagal mūsų duotus nurodymus ir galiojančius Jūsų duomenų apsaugą užtikrinančiais teisės aktais. Su šiais asmenimis mes sudarome sutartis, kurios įpareigoja šalis griežtai laikytis asmens duomenų apsaugos reikalavimų.
 • Mūsų surinktus duomenis apie Jus galime atskleisti šioms trečiosioms šalims: trečiosioms šalims paslaugų teikėjams (pvz. techninių paslaugų teikėjams vykdant mūsų sutartis su šiais paslaugų teikėjais, įskaitant paslaugų vykdymą dėl naujienlaiškių siuntimo ar kitų rinkodaros veiksmų atlikimo); trečiųjų šalių paslaugų teikėjams, kurių paslaugomis paprastai naudojamės duomenų saugojimo, telekomunikacijų ir svetainės prieglobos tikslais; kitiems Privatumo politikoje nurodytiems asmenims.
 • Aukščiau nurodytų paslaugų teikėjų galimybė naudoti Jūsų duomenis yra ribota – jie negali šių duomenų naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.


KIEK LAIKO MES SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 • Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.
 • Mes siekiame nesaugoti pasenusių, neaktualių asmens duomenų, todėl juos atnaujinus yra saugoma tik aktuali informacija. Istorinė informacija yra saugoma, jei tai reikalinga teisės aktų nustatyta tvarka arba mūsų veiklai vykdyti.


KAIP MES SAUGOME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

 • Duomenys, kuriuos renkame iš Jūsų, bus Europos Sąjungos (ES) teritorijoje, bet gali būti perduoti ar saugomi ir už ES ribų. Juos taip pat gali tvarkyti mūsų ar mūsų tiekėjų personalas, dirbantis už ES ribų. Perduodami Jūsų duomenis už ES ribų atliksime visus reikiamus veiksmus, kad užtikrintume, jog Jūsų duomenys yra tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos.
 • Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors mes labai stengiamės apsaugoti Jūsų asmens duomenis, negalime užtikrinti duomenų saugumo, kai Jūs perduodate duomenis į Svetainę – Jūs prisiimate su duomenų perdavimu į Svetainę susijusią riziką. Kai gausime Jūsų duomenis, taikysime griežtas procedūras ir saugumo priemones, kad Jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtos prieigos.
 • Jei susiklostytų mažai tikėtinos aplinkybės ir mes sužinotume, apie Jūsų asmens duomenų saugumo pažeidimą, kuris gali kelti didelę grėsmę Jūsų teisėms ar laisvėms, nedelsdami Jus informuosime vos tik apie tai sužinoję ir nustatę, prie kokios informacijos buvo gauta prieiga.


IŠORINĖS SVETAINĖS

Svetainėje gali būti pateikta nuorodų į išorines svetaines – mūsų verslo partnerių svetaines ar svetaines, kuriose reklamuojamos mūsų paslaugos ir (ar) prekės. Sekdami pagal tokias nuorodas į kurią nors iš svetainių, atkreipkite dėmesį į tai, kad šios svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskiras privatumo politikas ir mes neprisiimame atsakomybės ar įsipareigojimų už šias politikas ar už šiose svetainėse ar teikiant paslaugas renkamus asmens duomenis, pavyzdžiui, kontaktinius ar vietos duomenis. Peržiūrėkite šias politikas prieš pateikdami asmens duomenis šiose svetainėse ar naudodamiesi bet kokiomis paslaugomis.


KOKIAS TEISES JŪS TURITE?

 • Tvarkant asmens duomenis, mes užtikriname Jūsų teises pagal BDAR bei Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Kaip asmens duomenų subjektas Jūs turite šias teises:žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą;susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos mes tvarkome;reikalauti ištaisyti ar papildyti, patikslinti neteisingus netikslius, neišsamius Jūsų asmens duomenis;reikalauti sunaikinti asmens duomenis, kai jie daugiau nereikalingi tikslams, kuriems buvo surinkti;reikalauti sunaikinti asmens duomenis, jei jie tvarkomi neteisėtai arba kai jūs atšaukiate savo sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo arba neduodate tokio sutikimo, o jis yra būtinas;nesutikti su asmens duomenų tvarkymu ar atšaukti anksčiau duotą sutikimą;reikalauti sustabdyti (išskyrus saugojimą) Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, jei vyksta ginčai ar reikia patikrinti duomenų tvarkymo teisėtumą, duomenų tikslumą, taip pat tais atvejais, kai mums nebereikia Jūsų asmens duomenų, bet Jūs nenorite, kad mes juos sunaikintume;reikalauti pateikti, jei tai techniškai įmanoma, pagal Jūsų sutikimą ar sutarties vykdymo tikslais surinktus Jūsų asmens duomenis lengvai skaitomu formatu arba prašyti juos persiųsti kitam duomenų valdytojui.
 • Mes stengsimės garantuoti Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teisių įgyvendinimą ir sudaryti visas sąlygas šioms teisėms efektyviai įgyvendinti, tačiau mes pasiliekame teisę nevykdyti Jūsų reikalavimų, kai reikia užtikrinti:mums nustatytų teisinių pareigų vykdymą;valstybės saugumą ar gynybą;viešąją tvarką, nusikalstamų veikų prevenciją, tyrimą, nustatymą ar baudžiamąjį persekiojimą;svarbius valstybės ekonominius ar finansinius interesus;tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą;Jūsų ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.
 • Su Jūsų teisių įgyvendinimu susijusius reikalavimus Jūs mums galite teikti asmeniškai, paštu ar elektroninių ryšių priemonėmis. Gavę Jūsų kreipimąsi, mes galime paprašyti pateikti tapatybę įrodančius dokumentus, taip pat kitą mums reikalingą papildomą su prašymu susijusią informaciją.
 • Gavę Jūsų reikalavimą, mes Jums atsakysime ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo Jūsų reikalavimo gavimo ir visų atsakymui pateikti reikalingų dokumentų pateikimo dienos.
 • Jei manysime esant būtina, mes sustabdysime Jūsų duomenų tvarkymą, išskyrus saugojimą, iki bus išspręstas Jūsų prašymas. Jums teisėtai atšaukus duotą sutikimą, mes nedelsiant bet ne vėliau kaip 30 kalendorinių dienų nutrauksime Jūsų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus šios Privatumo politikos 12.2 punkte ir teisės aktų nustatytus atvejus, t. y. kai mus įpareigoja toliau tvarkyti Jūsų duomenis galiojantys teisės aktai, mums tenkančios teisinės prievolės, teismų sprendimai ar mums duoti privalomi institucijų nurodymai.
 • Atsisakę vykdyti Jūsų reikalavimą, mes aiškiai nurodysime tokio atsisakymo pagrindą.
 • Nesutikdami su mūsų veiksmais ar atsakymu į Jūsų kreipimąsi, Jūs mūsų veiksmus ir sprendimus galite skųsti kompetentingai valstybinei institucijai.


KAM JŪS GALITE PATEIKTI SKUNDĄ?

 • Jei norite pateikti skundą dėl mūsų atlikto duomenų tvarkymo, pateikite jį raštu, nurodydami kuo daugiau informacijos, pasinaudodami šios politikos pabaigoje pateiktais kontaktiniais duomenimis. Mes bendradarbiausime su Jumis ir stengsimės nedelsiant išspręsti visus klausimus.
 • Jei manote, kad vadovaujantis BDAR Jūsų teisės buvo pažeistos, galite pateikti skundą mūsų priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, daugiau informacijos ir kontaktinius duomenis galite rasti inspekcijos svetainėje (www.ada.lt). Nors, visų pirma, mes siekiame operatyviai ir taikiai išspręsti visus ginčus kartu su Jumis.


KAIP BUS KEIČIAMA ŠI PRIVATUMO POLITIKA?

Visi mūsų Privatumo politikos pokyčiai bus skelbiami Svetainėje. Esant poreikiui, Jums apie juos pranešime. Naujos Privatumo politikos sąlygos taip pat gali būti pateiktos Svetainėje ir Jums gali reikėti jas perskaityti ir su jomis sutikti tam, kad galėtumėte toliau naudotis Svetaine ir (ar) mūsų paslaugomis.


KAIP SU MUMIS SUSISIEKTI?

Visus su šia Privatumo politika susijusius dokumentus siųskite ar su mumis susisiekite toliau nurodytais kontaktais:

 • siunčiant paštu – UAB „Action COACH Lithuania“, adresas V. Krėvės pr. 26A-2, LT-50412 Kaunas;
 • siunčiant e. paštu – info@actioncoach.ltCOOKIE NAME

PROVIDER

TYPE 

EXPIRY

__cf_bm  

vimeo.com  

HTTP 

1 day 

        centerSessionId 

js.center.io

HTML

Session

CONSENT 

youtube.com 

HTTP 

2 years

rc::a

gstatic.com

HTML

Persistent

rc::c 

gstatic.com 

HTML

Session

test_cookie

doubleclick.net

HTTP

1 day

_ga 

actioncoach.lt 

HTTP 

2 years

_gat

actioncoach.lt 

HTTP 

1 day

_gid

actioncoach.lt 

HTTP 

1 day

collect

google-analytics.com 

Pixel

Session

personalization_id 

twitter.com

HTTP

2 years

vuid

vimeo.com

HTTP

2 years

__ss 

actioncoach.lt 

HTTP 

1 day

__ss_referrer

actioncoach.lt 

HTTP 

1 day

__ss_tk 

actioncoach.lt 

HTTP 

25 years

_fbp

actioncoach.lt 

HTTP 

3 months

A3

yahoo.com

HTTP

1 year

anj

adnxs.com

HTTP 

3 months

centerVisitorId

js.center.io

HTTP

2913475 days

centerVisitorId

js.center.io

HTML

Session

i/adsct

twitter.com

Pixel

Session

IDE

doubleclick.net

HTTP

1 year

IDSYNC

analytics.yahoo.com

HTTP

1 year

koitk

marketingautomation.services 

HTTP

10 years

LAST_RESULT_ENTRY_KEY

youtube.com

HTTP

Session

LogsDatabaseV2:V3f79db14||#LogsRequestsStore

youtube.com

IndexedDB

Persistent

nextId

youtube.com

HTTP

Session

pa_google_ts

prfct.co

HTTP

Session

pa_openx_ts

prfct.co

HTTP

Session

pa_rubicon_ts

prfct.co

HTTP

Session

pa_twitter_ts

prfct.co

HTTP

Session

pa_uid

prfct.co

HTTP

Session

pa_yahoo_ts

prfct.co

HTTP

Session

remote_sid

youtube.com

HTTP

Session

requests

youtube.com

HTTP

Session

ServiceWorkerLogsDatabase#SWHealthLog

youtube.com

IndexedDB

Persistent

TESTCOOKIESENABLED

youtube.com

HTTP

1 day

uuid2

adnxs.com

HTTP 

3 months

VISITOR_INFO1_LIVE

youtube.com

HTTP

180 days

w/1.0/sd

openx.net

Pixel

Session

YSC

youtube.com

HTTP

Session

YtIdbMeta#databases

youtube.com

IndexedDB

Persistent

yt-remote-cast-available

youtube.com

HTTP

Session

yt-remote-cast-installed

youtube.com

HTTP

Session

yt-remote-connected-devices

youtube.com

HTTP

Persistent

yt-remote-device-id

youtube.com

HTTP

Persistent

yt-remote-fast-check-period

youtube.com

HTTP

Persistent

yt-remote-session-app

youtube.com

HTTP

Session

yt-remote-session-name

youtube.com

HTTP

Session

iew.H3b3jgrtKpUvvBJYNyWQM-default-prop.6tD4xK3Z7EQeJkFtDFGvKD

api.leadpages.io

HTTP

1 day