Ar žinai savo asmenybės tipą?

Kiekvienais metais daugiau nei milijonas žmonių naudoja DISC asmenybės testą, siekdami pagerinti komandos darbą, bendravimą, pardavimus ir produktyvumą.

DISC asmenybės testas

Mūsų ActionCOACH DISC asmenybės profilio analizė - tai pirmasis žingsnis supratimui apie save ir verslo plėtrai. ActionCOACH įsipareigoja prisidėti prie jūsų verslo sėkmės, ir tai yra svarbus žingsnis, leidžiantis jums padidinti produktyvumą versle ir tinkamai vadovauti komandai.

ActionCOACH DISC kaina: 99 Eur. + PVM

Noriu atlikti DISC testą

Kaip asmenybės tipų nustatymas gali padėti jūsų organizacijai?

Suprasdami savo ActionCOACH DISC asmenybės tipą, tapsite geresniu savimi. Suprasite savo stilių, lengviau nusistatysite, kur galite panaudoti savo stiprybes. O suprasdami komandos DISC asmenybės tipus pagerinsite darbo kokybę, todėl DISC asmenybės tipologijų panaudojimas versle yra labai svarbus.

Įdarbinimo įrankis

DISC asmenybės tipologijų įrankis gali padėti suprasti kiekvieno darbuotojo polinkius ir pamatyti, kaip jie galimai elgsis įvairiose situacijose. Turėdami šią informaciją, galite paskirti darbuotojams tas pareigas, kurios jiems sekasi labiausiai, ir išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

Konfliktų valdymas

DISC asmenybių tipų žinojimas gali padėti suprasti, kaip jūsų ar kito komandos narys reaguoja į konfliktines situacijas. Taip susidarysite tam tikras įžvalgas, ko pasėkoje, geriau valdysite sudėtingus pokalbius ir pozityviau išspręsite konfliktus. Taip pat lengviau prisitaikysite prie situacijos ir žinosite, kaip bendrauti su tam tikru asmeniu.

Lyderystės įrankis

Yra daug skirtingų lyderystės stilių, todėl gali būti sunku žinoti, kuris iš jų tinka jums. DISC asmenybės tipologijų įrankis gali padėti suprasti jūsų, kaip lyderio, prigimtines savybes ir suteikti patarimų, kaip tobulinti savo įgūdžius.

Komandos formavimas

Kartais sunku žinoti, kaip suburti komandą, kurios nariai puikiai bendradarbiaudami kartu dirbtų. Geriausios komandos susideda iš žmonių, turinčių skirtingas stipriąsias ir silpnąsias puses. Todėl DISC asmenybių tipų nustatymas, padės sužinoti, kokios yra asmens stiprybės ir silpnybės. Taip subursite komandą, kuri dirbs su Jumis ir eis tuo pačiu keliu.

Sklandūs darbo santykiai

Bet kurioje darbo vietoje rasite įvairių DISC asmenybės tipų. Su kai kuriais žmonėmis lengva bendrauti, o su kitais – sunkiau. Ir yra žmonių grupė, kurie jūsų visai nesupranta. Jau yra sunku stengtis gerai atlikti savo darbą, bet kai dar nerimaujama, kad komandoje nepritampama ar nuolat pateikiama kritika, yra dar sunkiau. Jūs galite pradėti kurti geresnius santykius nuo pat pirmojo susitikimo pradžios.

Pardavimo įrankiai

Pagrindinis darbas pardavimuose yra suprasti, kaip geriausiai bendrauti su klientais. DISC jums gali padėti geriau suprasti, nes jūs nusistatote ir pamatote savo natūralų elgesį, ką vėliau pradedate pastebėti aplinkoje esančiuose žmonėse. Tai padės iš karto pamatyti, kokio DISC tipo asmenybė yra klientas ir kaip tinkamai, su juo reikėtų bendrauti, norint pasiekti aukštų rezultatų.

Palikite savo kontaktus ir informaciją, kiek norėtumėte atlikti DISC testų, o mes su Jumis susisieksime.