"AŠ TURIU ACTIONCOACH TRENERĮ"

Žmonių sutelkimas į didįjį tikslą yra tikroji lyderystės užduotis”, - Anne M. Mulcahy, CEO Xerox Corporation

Sėkmės istorijos dirbant su ActionCOACH

Kaip ne tik išlaikyti, bet išplėsti verslą sunkiais laikais

Nathan - „Packaging Innovations“ direktorius

Kai pandemija užklupo Jungtinę Karalystę, daugelis verslo savininkų išleido savo darbuotojus į prastovas. Vykdomasis direktorius Nathanas Hutchinsonas ketino padaryti tą patį, kol nepasitarė su savo „ActionCOACH“ treneriu.

Perorientavęs savo įmonės veiklą nuo pakuočių iki prijuosčių gaminimo, Nathanas pradėjo gauti prijuosčių užsakymus iš kariuomenės, medikų ir kitų tarnybų. Pardavus daugiau nei 3 milijonus prijuosčių, jam pavyko ne tik išlaikyti, bet ir išplėsti verslą.

"Planuok, nepanikuok“ taktikos pritaikymo sėkmė

Clare - „Make a Brew“ direktorė

Kaip ir dauguma verslo savininkų, direktorė Clare buvo nežinomybėje, kai buvo paskelbtas karantinas. „ActionCOACH“ sukūrė kampaniją „Planuok, nepanikuok“, specialiai sukurtą padėti įmonėms įveikti pandemiją.

Pakeitusi savo mąstymą ir gavusi „ActionCOACH“ bendruomenės palaikymą, Clare pakeitė savo verslo kryptį.

Kaip padidinti verslo apyvartą nuo nuo 400 tūkst. £ iki 4 mln. £

Helena - „Daisy & Ruby“ vadovė

Vos per 9 mėnesius po įsitraukimo į „ActionCOACH“ „Ruby ir Daisy“ padidino savo verslo apyvartą nuo 400 tūkst. £ iki 4 mln. £

Pradžioje Helenai buvo sunku suprasti, kaip „ActionCOACH“ galėtų padėti, tačiau kai pamatė kokią įtaką „ActionCOACH“ verslo augimo specialistas James Burke padarė per pirmuosius mėnesius darbo kartu, Helenai abejonių neliko.

Kaip užauginti sėkmingą verslą nuo nulio

Kiera - „BLVD by V“ direktorė

Per pirmus 10 mėnesių darbo su „ActionCOACH“ Kiera gavo pagrindinių žinių, kurios padėjo sukurti tvirtą pamatą, kad pradėtas nuo nulio verslas augtų ir kitais metais verslas veiktų dar geriau.

Kiera sako: "Mes niekada anksčiau nebuvome šioje pramonėje, neturėjome patirties ar žinių apie drabužių ar mados pramonę. Mums reikėjo patarimų, nuo ko pradėti, nes turėjome tiek daug idėjų, tik nežinojome, kurias ir kaip įgyvendinti. Mums reikėjo struktūros ir aiškumo, ką ir gavome iš ActionCOACH. Mes ir dabar padarome 100 klaidų kas mėnesį, bet užtikrintai judam į priekį su ActionCOACH palaikymu."

Ar Jūsų verslo rodikliai auga?

Matthew - „Pi Accountancy“ direktorius

Matthew sako, kad niekada nepasitikėjo koučeriais, kurie žada, kad padės uždirbti milijoną patys to neišbandę. ActionCOACH trenerių komandą pasirinko todėl, kad tai yra žmonės, kurie patys išbandė tai praktikoje ir pasiekė rezultatų.

Dirbdant kartu su ActionCOACH verslo treneriu Matthew pavyko daug greičiau įgyvendinti savo plėtros planą ir atidaryti antrą kompanijos filialą bei padidinti grynąjį pelną 22 procentais.

Kodėl verta investuoti į save?

Ben - „Signs Express“ direktorius

Benui pradėjus verslą buvo svarbu ne tik išmokti pritraukti naujų klientų, bet ir tinkamai vadovauti komandai, būti geru lyderiu.

Turėdami aiškią strategiją ir tikslus, Beno komandai pavyko pagerinti rezultatus per 6 mėn. nuo darbo pagal ActionCOACH metodiką pradžios. Jie atidarė antrą atstovybę ir jau planuoja atidaryti trečią.

Darbo ir laisvalaikio balanso svarba

Azam - "Lawrence Kurt Solicitors" vadovas

Azam džiaugiasi atradęs balansą tarp darbo ir laisvalaikio, kai jo verslas auga ir jis turi daugiau laiko savo šeimai.

Iki darbo su ActionCOACH pradžios Azam buvo stresinėje situacijoje ir svarstė apie įmonės uždarymą. Bet gavęs aiškią veiklos strategiją sugebėjo išlaikyti verslą ir pagerinti rodiklius, apyvartą ir grynasis pelnas padidėjo 75 procentais.

Kada jau laikas pereiti į kitą lygį

Adam - "Urbana Sheffield" direktorius

Adam pastebėjęs, kad jo verslas pradėjo trauktis ir mažėti savo apimtimi, kreipėsi pagalbos į ActionCOACH komandą.

Gavęs aiškią verslo vystymo kryptį, Adam pradėjo jaustis tikru lyderiu savo komandai ir sėkmingai įgyvendino naujai užsibrėžtus planus. Dirbdami visi kartu jie padidino apyvartą 37 procentais, o grynąjį pelną 76 procentais.

Atėjo Jūsų laikas

Prisijunkite prie ActionCOACH bendruomenės.

GAUKITE DAUGIAU INFORMACIJOS