Sėkmę užtikrinantys principai

Ar kada nors teko naršyti „LinkedIn“, „Facebook“ ar „Instagram“, stebėtis kito žmogaus sėkme ir galvoti, kodėl jūsų laikas dar neatėjo? Galbūt praėjusius mėnesius ar net kelis metus atidėliojote tą aistros projektą. Galbūt praradote susidomėjimą nauju verslu, kurį norėjote pradėti. O gal visata jums vis davė slaptų ženklų, kad tiesiog nutrauktumėte nuostolius. Pasitelkus socialinės žiniasklaidos dūmus ir veidrodžius, lengva suabejoti, ar sėkmės mums apskritai įmanoma pasiekti. Kviečiame kartu su ActionCOACH prasibrauti pro tuos dūmus ir veidrodžius ir įvertinti, kokie principai gali garantuoti sėkmę.  

Siekite pastovumo, o ne tobulumo

Lengva pasimesti perfekcionistiniame mąstyme. Tačiau tikrovė tokia, kad tobulybė neegzistuoja. Štai kodėl taip svarbu teikti pirmenybę pastovumui ir atkaklumui diena iš dienos, užuot kėlus nerealius tikslus ir standartus, kurių negalime laikytis. Pastovumas ir atkaklumas yra jūsų galutinės sėkmės pagrindas ir struktūra. Susidūrę su kliūtimi ar sunkumais daugelis žmonių pasirenka atsitraukti ir nereiktų jų kaltinti. Nesėkmė gali būti gėdinga, o susidūrimas su kliūtimis kelionėje kartais gali atrodyti kaip bausmė. Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną, o turtingieji nepraturtėjo per vieną naktį. Jų apdovanojimai atėjo po kruopštaus užkulisinio darbo, kurio dauguma nematė. Tik pastovumas ir atkaklumas padės jums judėti į priekį ir prisijungti prie kitų sėkmės istorijų. Alternatyva? Nerimas, nepasitenkinimas ir apgailestavimas. Neleiskite, kad laikinas lėtesnio proceso skausmas sustabdytų jus nuo judėjimo į priekį. Jūsų būsimasis „AŠ“, jums padėkos.

Sukurkite ir palaikykite gerus gyvenimo būdo įpročius

Jei norite, kad jums pavyktų verslas ar bet kokie kiti užsibrėžti tikslai, pirmiausia turite išsiugdyti gerus įpročius, kurie valdytų jūsų gyvenimą. Štai keletas įpročių, kurie yra būtini šiais laikais:

  • Sveikai maitinkitės (kava nelaikoma maistu).
  • Kūno lavinimas, treniruotės (net ir tada, kai nesinori).
  • Laikytis reguliaraus miego grafiko (tai reiškia, kad reikia tinkamai išsimiegoti).
  • Medituoti ir praktikuoti sąmoningumą (tai iš tiesų padeda sumažinti nerimą).
  • Skaitykite naujas knygas ir klausykitės edukacinių podkastų (pailsėkite nuo „Netflix“).
  • Planavimas ir tikslų nustatymas (pabandykite susikurti vizijų lentą, kad lengviau įsivaizduotumėte savo tikslus)

Rūpinkitės savimi, o verslą paverskite jums dirbančia sistema, kad jis pats pasirūpintų savimi.

Imkitės veiksmų dabar

Gyvename pasaulyje, kuriame visur gausu pasirinkimo galimybių. Nenuostabu, kad analizės paralyžius pasireiškia ir mūsų asmeniniame bei profesiniame gyvenime. Analizės paralyžius – tai būsena, kurioje galite atsidurti, kai jaučiatės nepaprastai prislėgti, nes jums pateikiama per daug pasirinkimų. Paprastai, norėdamas priimti apgalvotą sprendimą, žmogus gali pasverti visus „už“ ir „prieš“, apsvarstyti skirtingus aspektus, išsamią informaciją ir galimas pasekmes. Tai gali sukelti sumaišties ir nerimo jausmą. Vis labiau painiodamiesi galime patirti, kad atsiduriame minčių sūkuryje, dėl kurio galime jaustis taip, tarsi priimti aiškų ir užtikrintą sprendimą būtų neįmanoma. Analizės paralyžius neleidžia mums judėti į priekį ir verčia mus suktis minčių sūkuryje. Tai gali paskatinti neveiklumą arba daugiau svajoti, o ne daryti. Veikla – tai, kas duoda rezultatų ir leidžia greičiau pasiekti savo tikslus.


Atminkite, kad sėkmė yra kelionė, o ne tikslas.

Gaukite kvietimą į seminarą

„6 žingsnių sistema sėkmingam verslui“