Jau šiandien

suteikite savo

verslui pagreitį!

Kai kalbama apie verslo valdymą, tinka Pablo Picasso žodžiai: "Mūsų tikslai gali būti pasiekti tik pasitelkus planą, kuriuo turime karštai tikėti ir pagal kurį turime energingai veikti. Kito kelio į sėkmę nėra." Kai esate pernelyg užsiėmę darbu savo versle, užuot sustygavę procesus taip, kad šie leistų verslui sklandžiai veikti be jūsų įsikišimo, lengva pamiršti savo tikslus.


ActionCOACH yra didžiausią patirtį pasaulyje turintis įmonių augimo ekspertų tinklas. Sėkmingi verslo treneriai pirmieji jums pasakys, kad jūsų įmonė gali žlugti, jei neplanuosite į priekį. ActionCOACH pradėjo rengti GrowthCLUB – 90 dienų planavimo kursą, kuris suteiks dar didesnio pagreitį jūsų verslo augimui. GrowthCLUB yra viena iš ActionCOACH programų, padedančių verslininkams pasiekti savo verslo augimo tikslų.


Pateikiame penkis svarbiausius veiksmus, kuriuos jūsų įmonė turi atlikti, kad ne tik egzistuotų ar turėtų stabilų pelną, bet ir klestėtų – didėtų pelno prieaugis:


1. Laikykitės plano

Laikytis savo ketvirčio planų gali būti taip pat paprasta, kaip planuoti ir vertinti savo verslo pažangą kas devyniasdešimt dienų. Nustačius trumpalaikes augimo strategijas trims mėnesiams, jos atrodo labiau įgyvendinamos ir leidžia įvertinti, kokie procesai veikia, o ką reikia keisti.


2. Skirkite laiko įvertinti savo turtą, įsipareigojimus, galimybes ir pavojus

Visi matėme, kaip greitai gali pasikeisti įmonių padėtis, nes kai kurias pramonės šakas smarkiai paveikė COVID-19 laikotarpis. Identifikuokite didžiausius savo privalumus ir galimybes bei ieškokite būdų, kaip juos išnaudoti, kad padidintumėte pelningumą.


3. Išnagrinėkite esamas aplinkybes

Išnagrinėkite, kas praėjusį ketvirtį labiausiai prisidėjo prie jūsų įmonės pelningumo, o kas buvo gera pamoka. Apsvarstykite, kurie produktai ar paslaugos buvo populiariausi ir į juos sutelkite rinkodaros pastangas ateinančius tris mėnesius.


4. Apsvarstykite galimybę atlikti klientų tyrimą

Ištirkite rinkos tyrimų galimybes pasiekti potencialius jūsų klientus arba sukurkite naują kanalą jiems pasiekt. Pavyzdžiui, internetinę, socialinių tinklų rinkodarą. Jei jau nustatėte augimo tikslus pirmajame žingsnyje, juos bus paprasta stebėti.


5. Būkite S.M.A.R.T.*

Jūsų ketvirčio tikslai turėtų būti apibrėžti ir jei jų laikysitės, jie bus pasiekiami ir svarbūs, o tai lems išmatuojamus rezultatus. Kiekvienas jūsų priimtas įgyvendinimo sprendimas, pavyzdžiui, naujo pardavėjo įdarbinimas ar pinigų skyrimas reklamai, turėtų skatinti pelningumą ir augimą.
Yra paprasta kurti planus ir nustatyti tikslus, tačiau turite įsitikinti, kad suprantate, kokių veiksmų reikia imtis jiems pasiekti. Planavimas yra labai svarbus bet kuriam verslo savininkui, o jei turite reikiamų priemonių savo tikslams valdyti ir įgyvendinti, galite pradėti planuoti ketvirčiui į priekį.
* S.M.A.R.T. - angl. Specific, Measurable, Actionable, Relevant, Time-bound


Reikia pagalbos? Užsisakykite strateginę sesiją jau šiandien!

Gaukite kvietimą į seminarą

„6 žingsnių sistema sėkmingam verslui“